O ZAKŁADZIE

Oferujemy wykonywane w Zakładzie protezy kończyn dolnych i górnych oraz gorsety do nieinwazyjnego leczenia skolioz u dzieci, a także ortezy kończyn dolnych ( dawniej aparaty szynowo- opaskowe) i obuwie ortopedyczne oraz wkładki ortopedyczne

Zakłady Sprzętu Ortopedycznego we Wrocławiu istnieją od 1946 roku Początkowo funkcjonowały przy Zespole Rehabilitacji, od 1999 roku działały jako samodzielny Zespół Opieki Zdrowotnej. Od lutego 2017roku Zakład został włączony do struktury Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wroclawiu przy ul. H. Kamieńskiego 73. Od zawsze udziela wysokiej jakości usług zdrowotnych w zakresie zaopatrzenia w sprzęt ortopedyczny i środki pomocnicze. Oferta Zakładu skierowana jest do osób, którym zależy na idealnym dopasowaniu produktu i atrakcyjnej cenie. Profesjonalny zespół zadba o doskonałą obsługę i pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu ortopedycznego.

Możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem i najlepszymi fachowcami w regionie, dla których ortotyka i protetyka ortopedyczna stanowią jednocześnie pracę i pasję. Wszystko to składa się na wysoką jakość świadczeń oferowanych od kilkudziesięciu lat.

Dzięki długoletniej współpracy z dawnym Specjalistycznym Rehabilitacyjno-Ortopedycznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zespół Zakładów wypracował właściwe metody rehabilitacji, których niezwykle ważnym ogniwem jest zaopatrzenie ortopedyczne.Z ortez, protez i obuwia ortopedycznego produkowanych przez Zakłady korzystają przede wszystkim osoby niepełnosprawne zmuszone do korzystania z przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych na skutek chorób wrodzonych, chorób wirusowych, chorób genetycznych, po urazach i wypadkach komunikacyjnych oraz innych chorób w tym tzw. chorób cywilizacyjnych.

Zakłady jako nieliczne w regionie Dolnego Śląska świadczą usługi zdrowotne z zakresu zaopatrzenia w aparaty ortopedyczne i środki pomocnicze wykonywane indywidualnie na miarę. Zakład Sprzętu Ortopedycznego wykonuje również naprawę sprzętu ortopedycznego.

img-1
img-1